Бөтенроссия гражданнарны кабул итү көне

2019 елның 28 ноябре, пәнҗешәмбе

2019 елның 12 декабрендә 12.00 сәгатьтән 20.00 сәгатькә кадәр, Россия Федерациясе Президенты кушуы буенча, Россия Федерациясе дәүләт хакимияте һәм җирле үзидарә органнарында Гомумроссия гражданнарны кабул итү көне узачак.

Татарстан Республикасы Питрәч муниципаль районында кабул итү Питрәч авылы, Совет урамы, 18 йорт адресы буенча үткәреләчәк.

Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы җитештерүдәге бәхетсезлек очраклары нәтиҗәсендә зыян күргән хезмәткәрләр хакындагы мәгълүматларны публикацияләүне дәвам итә.

Алдан язылу 8(84367)3-00-16 телефоны буенча.

Алдан язылу мәҗбүри түгел.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: