2017 елның 10 феврале, җомга

Беренче номерлы Питрәч урта гомуми белем бирү мәктәбендә 2030нчы елга кадәр Татарстан Республикасының иҗтимагый- икътисади үсеше кысаларында “Татарстан 2030: республика киләчәгендә минем өлешем” дигән темага парламент дәресе булып узды. Дәресне тарих һәм җәмгыять белеме укытучылары Рахматуллина Р.И. һәм Рахматуллина А.В. үткәрде. Дәрестә Дәүләт Советы депутаты Садыйкова Разия Габдулахатовна булды. Ул – “Бердәм Россия” партиясе әгъзасы, Татарстан Республикасы Дәүләт Советының “Бердәм Россия” фракциясе әгъзасы, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетының закончылык һәм хокук тәртибе әгъзасы, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Комиссиясенең сәламәтлек саклау буенча дәүләт программалары үтәлешен контрольдә тоту әгъзасы.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: